Před více než 11 lety jsem začala podnikat - nejprve v oblasti financí, kde jsem získala velmi dobrou praxi v tom, jak správně pracovat s rodinným rozpočtem, vybrat vhodné financování bydlení, nepodcenit oblast tvorby rezerv a zajistit důležité oblasti života či majetku.

S rostoucím počtem klientů jsem se čím dál více setkávala s poptávkou po komplexnějších službách, a proto jsem začala nabízet projekční služby ve spolupráci s projektanty, architekty a designéry, kteří se naplno věnují vaší nemovitosti. Zároveň jsem nabídku služeb doplnila o dotační služby, a tak můžeme svým klientům zajistit různé dotace - především týkající se rodinných a bytových domů.

Se zvyšujícím se zájmem jsem chtěla své služby posunout ještě o úroveň výš, a proto jsem se v roce 2022 rozhodla doplnit naši činnost o realitní služby a správu nemovitostí.

O celý tento proces se stará tým lidí, za kterými si stojím. Jsou to lidé, kteří pro vás dělají naprosté maximum a já jsem na ně opravdu pyšná.

Prezentace aplikace PowerPoint

V rámci nabízených služeb chceme být pro naše klienty partnery v každé oblasti, kterou řeší. Díky našim zkušenostem umíme klienty ochránit před všemi úskalími, která mohou nastat. Provázíme klienty celou realizací a zároveň o ně pečujeme v rámci komplexního servisu.

Děkuji našim klientům za to, že mně i mým kolegům důvěřují a využívají našich služeb.

Za celý realizační tým

Veronika

Náš realizační tým

Realitní makléřka

Ing. Veronika Cieslar Haratyková

Finanční specialistka

Ing. Tereza Chwastková

Asistentka

Ing. Jana Heczková

Dotační specialistka

Romana Pírová

Architektka

Mgr. Ing. arch. Anna Maria Czajka

Projektantka

Jana Verčimáková

Projektantka

Ing. Anna Wolná